Referent hospodárskej správy - zástup počas MD/RD

Miesto práce: Bratislava
Celková mzda (brutto): Od 1 400 EUR/mesiac
Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúseností vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Termín nástupu: 01.11.2024

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • vypracovávanie plánu údržby, opráv a revízií + vedenie evidencie o ich periodicite
  • sledovanie a kontrola čerpania zmluvných plnení, dodávateľských faktúr, objednávok, rámcových dohôd, spotreby energií
  • zabezpečovanie evidencie vykonaných služieb, riešenie reklamácií
  • vypracovávanie opisov predmetu zákazky a požiadaviek na verejné obstarávanie
  • vyhodnocovanie cenových ponúk v zmysle vykonaných prieskumov trhu na výber vhodného dodávateľa
  • spolupráca pri inventarizácii, vyraďovaní a likvidácii majetku
  • zabezpečovanie činnosti skladového hospodárstva
  • vedenie evidencie školení BOZP a PO

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti:
  • Prax v oblasti hospodárskej správy.

Počet rokov praxe:
  • 3

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • precíznosť
  • flexibilita
  • komunikatívnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • ochota vzdelávať sa

  • znalosti:
  • všeobecný prehľad v oblastiach ekonomiky, účtovníctva, rozpočtu a správy majetku štátu
  • znalosť nasledovných zákonov: zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve, zákon č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu, zákon č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní

  • skúsenosti:
  • správa majetku štátu - evidencia, zaraďovanie, technické zhodnotenie, vyraďovanie
  • spracovanie majetkových výkazov a vypracovanie odpisového plánu
  • evidencia skladových zásob

Kontakt: kariera@nczisk.sk