Dozor

Miesto práce: Bratislava
Celková mzda (brutto): Od 890 EUR/mesiacFinálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúsenosti vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Termín nástupu: 01.08.2024

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • zabezpečovanie dozoru pri vstupe do objektu budovy, ochrana proti krádežiam, prepadnutiam
  • po pracovnej dobe vykonávanie kontroly v objekte budovy (uzatvorenie okien, zhasnutie svetiel, únik vody)
  • zamedzenie voľného pohybu cudzích osôb po budove, plnenie úlohy informátora, evidovanie návštev v zmysle interných predpisov a nariadení, monitorovanie priestoru pred vstupom do budovy a kontrola parkovacích miest NCZI
  • zodpovednosť za vynášanie odpadových nádob podľa rozpisu vývozu odpadov, spravovanie náhradných kľúčov od priestorov v budove a evidovanie záznamov o zapožičaní náhradných kľúčov od služobných vozidiel
  • sprostredkovanie kontaktu poštovej doručovateľky a zamestnancov NCZI
  • zodpovednosť za uzatvorenie uzáverov vody, plynu a vypnutie elektrických ističov v prípade havárie mimo pracovnej doby technika hospodárskej správy
  • zabezpečovanie údržby prístupových a priľahlých chodníkov
Práca sa vykonáva v 12 - hodinových zmenách v nepretržitom režime - denná ( 7:00 hod. - 19:00 hod.), nočná ( 19:00 hod. - 7:00 hod. ).
  • týždenný pracovný čas – 35 hodín
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • dodatočné dni voľna nad rámec zákona (rodinné udalosti, dobrovoľnícke aktivity)
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • karta MultiSport
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • flexibilita

Kontakt: kariera@nczisk.sk